Pro Evolution Soccer 2017 (Xbox One) - OKAZJE Oceń produkt:

od 25,00 PLN

oszczędzasz do 63%

 • Producent: Konami
 • Kategoria: Gry Xbox One
 • Gatunek: sportowa
 • PEGI (wiek gracza): 3+
 • Wersja językowa: angielska

PREMIERA: 15.09.2016

Pro Evolution Soccer 2017 to powrót wielokrotnie nagradzanej marki, uzupełnionej o szeroką gamę nowych funkcjonalności i usprawnień. Celem PES 2017 jest utrzymanie trzeci rok z rzędu tytułu „najkorzystniejszej gry sportowej", nadanego jej na licznych pokazach i poprzez najważniejsze branżowe media w 2014 i 2015 roku.

Tegoroczny slogan (myśl przewodnia) „Kontroluj rzeczywistość" odzwierciedla nacisk, jaki twórcy położyli na wyniesienie wielokrotnie nagradzanej kolekcji na zupełnie nowy poziom, skupiając się na osiągnięciu jak największego realizmu w systemie sterowania i aspektach wizualnych. Nowa odsłona dostarcza niezwykłej radości z rywalizacji z innymi graczami dzięki takim elementom jak bardzo autentyczna prezentacja gry oraz interaktywne komponenty taktyczne. Fox Engine ponownie potwierdza, iż jest wiodącym silnikiem w branży, który za sprawą kolekcji ulepszeń sprawi, że użytkownicy PES 2017 będą w stanie po raz pierwszy w historii poczuć się przed monitorem jak na prawdziwym stadionie.

Kluczowe zmiany w rozgrywce – najważniejsze usprawnienia gry:

Realistyczna kontrola piłki – umiejętność odpowiedniego przyjęcia piłki jest tym, co powoduje, iż piłkarz należy do grona najkorzystniejszych. W PES 2017 umiejętność ta jest obliczana na podstawie atrybutów piłkarza, a także toru lotu piłki i siły jej podania. Każdy gracz ma własny, specyficzny fason kontroli piłki, opierający się na miejscu i sposobie jej przyjęcia. Umożliwia to dyktowanie tempa gry w zależności od tego, jak zawodnicy reagują na nieprzewidziane zachowania futbolówki. Co więcej, gracz ma teraz więcej do powiedzenia przy przyjęciu piłki, dzięki czemu może wykonać zagranie skrupulatnie tak, jak zaplanował, poczynając od otrzymania podania aż po odegranie piłki do partnera.

skrupulatne podanie – W PES 2017 podania są formą sztuki, dzięki połączeniu realistycznej kontroli piłki i poprawionej fizyki. Na szybkość i tor lotu wpływa niemało czynników. Najczęściej statystyki i umiejętności zawodnika, ale także kierunek i kąt zagrania, zwizualizowane przez naturalne animacje. Połączenie najlepszych czynników da nam rewelacyjną trajektorię i ogromną satysfakcję z wykonania zabójczego podania.

udoskonalone aspekty wizualne – dzięki pracom z silnikiem Fox Engine aspekty wizualne w PES 2017 uległy obfitemu usprawnieniu. Podwojeniu uległa liczba źródeł światła, a widownia i tekstury boiska pozostały dopracowane, dzięki czemu gra wygląda bardziej realistycznie niż kiedykolwiek. Gracz będzie w stanie zobaczyć parę wyciągającą się z ust piłkarzy w zimie, krople deszczu rozpryskujące się na siatce i latające fragmenty boiska podczas bardziej brutalnych starć. Cienie są bardziej wyraziste, możnadojrzeć finezyjne udoskonalenia, na przykład na liniach wyznaczających miejsce wykonania rzutu wolnego. Usprawniono wszystko: modele piłkarzy, oświetlenie, tłum, boiska i stadiony. Gra wygląda jak prawdziwa!

Naturalne zachowanie piłkarzy – dzięki wprowadzeniu setek nowych animacji świeże elementy rozgrywki prezentują się genialnie, a zawodnicy podczas przejmowania i podawania piłki używają szerokiej gamy zachowań. Interakcje między graczami (kolizje) zostały rozwinięte i dopasowane do osobowości danego piłkarza (na przykład Giroud jest silny fizycznie, zaś Özil łatwiej zachowuje równowagę). Wprowadzono dwa nowe cechy, które odzwierciedlają zachowanie ciała podczas próby utrzymania równowagi.

Bramkarze – wprowadzając pakiet nowych ruchów i animacji, stworzyliśmy najmocniej zwinnych bramkarzy w historii linii. Ich reakcja na strzał jest bezzwłoczna, a po interwencjach natychmiast włączają się z powrotem do gry. Zmiany nastąpiły na trzech płaszczyznach ważnych dla bramkarza. Zmianie uległo zachowanie bramkarza, gdy strzał oddano w pobliżu jego stóp. Usprawniono także reakcję na strzał w niespodziewanym kierunku, a także wprowadzono obronę końcami palców, żeby umożliwić obronę strzałów w ostatniej chwili. Bramkarska inteligencja sprawi, iż zdobycie gola nie będzie takim łatwym zadaniem. Fizyka zachowania piłki podczas obrony strzału jest maksymalnie zbliżona do prawdziwej, co można stwierdzić, obserwują obronę strzałów różnymi częściami ciała. W połączeniu z realistycznym zachowaniem w ataku da to poczucie niezwykłej satysfakcji ze zdobytego gola.

pełna kontrola nad drużyną – seria za każdym razem znana była z niezwykłej złożoności w kontrolowaniu stylu gry drużyny. Teraz, wraz z wprowadzeniem nowych opcji, gracze mogą w jednej chwili zmienić ofensywne i defensywne zachowanie swojej drużyny, co daje możliwość natychmiastowej reakcji na niespodziane zdarzenia. Broń prowadzenia albo zachęć drużynę do ataków – wybór należy do ciebie.

Kontrola rzutów rożnych – twórz swoje własne ofensywne i defensywne strategie realizowania rzutów rożnych. Najróżniejsze opcje, przypisane do pada kierunkowego w trakcie realizowania rzutu rożnego, umożliwią ci dostosowanie każdego momentu do własnego stylu gry. Opcje defensywne to pomiędzy innymi dobór krycia strefą albo indywidualnego. Do opcji ofensywnych należą zmasowany atak na pole karne i „pociąg", który nakazuje piłkarzom zaatakować piłkę w jednej linii.

progresywne polecenia – w menu zaawansowanych poleceń można stworzyć strategie oparte na indywidualnych preferencjach gracza, takie jak Tiki-taka, czy ścisłe krycie. Gracz będzie mógł opracować swój własny, jednostkowy plan na zwycięstwo. Strategia twardego pressingu, znana jako Gegenpressing a także inne ofensywne i defensywne strategie, używane poprzez niektóre drużyny – wszystkie one są tutaj przystępne. Nadaje to drużynie własny fason i czyni zwycięstwo bardziej satysfakcjonującym,na ogół dostarcza graczowi więcej radości.

Responsywne SI – po raz pierwszy w historii gier piłkarskich nienaturalna inteligencja przeciwników uczy się twojego stylu gry. Przeciwnicy dopasowują swoją grę do wydanych przez ciebie progresywnych poleceń! Stosujesz częste podania do najkorzystniejszego zawodnika w drużynie? Przeciwnik podwoi jego krycie. Uwielbiasz grać skrzydłami? Z wzmocnioną boczną obroną będzie to trudniejsze! SI będzie także zmieniało swoją taktykę ofensywną – gdy nauczysz się przechwytywać długie podania przeciwnika, zmienią się one w krótkie! Zachowanie zawodników i drużyny za każdym razem było kluczowym elementem serii – dzisiaj Responsywne AI PES 2017 zmieni na za każdym razem gry sportowe.

nowe funkcjonalności – ulepszenie wprowadzone do gry:

Tryb myClub

 • Możesz dzisiaj nabywać skautów, potrzebnych do zakontraktowania niezbędnych ci piłkarzy. Jeżeli skaut stosowne zdolności, znalezienie właściwego zawodnika będzie o niemało łatwiejsze. Możesz opisać swoje preferencje, a skauci będą starać się ze wszystkich sił znaleźć skrupulatnie takiego zawodnika, jakiego potrzebujesz.
 • Zatrudnianie piłkarzy z umiejętnościami o wartościach poniżej 75 przez najlepszych Agentów i Specjalnych Agentów jest dzisiaj o sporo łatwiejsze.
 • Stworzyliśmy świeże, rozbudowane samouczki, które umożliwią równocześnie świeżym graczom, jak i weteranom, gruntowne zapoznanie się z trybem myClub.
 • Dzięki analizie meczowej możesz sprawdzić styl gry przeciwnika znalezionego online. Dowiedz się, jakie podejście do meczu ma twój rywal i zmień swoje zaawansowane instrukcje, aby pokonać go w kolejnym meczu.

Tryb Master League

 • znaczące zmiany zaszły w systemie transferowym, dodano nowe budżety na transfery i pensje zawodników. Więcej opcji w trakcie negocjacji, takich jak sześciomiesięczne wypożyczenie i możliwość zakupu wypożyczonego zawodnika.
 • Ostatni dzień okienka transferowego wzbogacono o zmianę upływu czasu, żeby nadać mu atmosfery podniecenia i napięcia, tak jak w prawdziwym świecie piłki.
 • Dyrektorzy mają dzisiaj wpływ na decyzje zawodnika podczas negocjacji transferowych.
 • liczba realnych ról w drużynie pozostała rozszerzona z 10 w 2016 roku do 22. Takie role jak „Bohater" i „Zły chłopiec" pozwolą twojej drużynie nabrać niepowtarzalnego charakteru.
 • System rozwoju zawodnika uległ ulepszeniu – gracze dysponują teraz nie tylko atrybutami,w dodatku umiejętnościami. Niektórzy gracze mogą znacząco poprawić swoje umiejętności na wypożyczeniu.
 • Stosunek meczów rozgrywanych w nocy i w dzień dopasowano do czasów rozpoczęcia gry w prawdziwym świecie.
 • System treningu uległ dalszym poprawom, piłkarze mogą dzisiaj uczyć się nowych umiejętności i ustalić swój własny styl gry przez trening. W PES 2017 zawodnicy mogą uczyć się gry na innych pozycjach, co daje możliwość stworzenia wyśmienitego zawodnika i drużyny.

Tryb Versus – Analiza meczowa

 • Nowa funkcjonalność śledzi historię i fason gry twojego zawodnika w niektórych trybach meczowych.
 • Nie musisz się już zastanawiać, kto z twoich znajomych jest najlepszy – tryb śledzi wszystko: liczbę wygranych, przegranych i zremisowanych spotkań, liczbę zdobytych i straconych goli i mnóstwo więcej.
 • Versus śledzi także styl gry zawodników, posiadanie piłki i tendencję do kontrataków. Da ci również znać, jakie są twoje ulubione zagrania, takie jak wślizgi i przejęcia.

Poprawa jakości – mnóstwo składników uległo zmianie pod wpływem opinii entuzjastów kolekcji:

 • Sędziowie – usprawniono ich podejście do kolizji graczy w celu ustalenia fauli. Więcej pomniejszych fauli będzie odgwizdywanych, poprawiono także podejście do przywileju korzyści – po zakończonej akcji sędzia ukaże kartką sprawcę wcześniejszego zdarzenia.
 • Stadiony – dodano świeże stadiony na nowych licencjach. Wprowadzono zupełnie nowe style boiska, a także możliwość edycji wzorów na siatce bramki, dając możliwość dostosowania własnego stadionu do indywidualnych preferencji.
 • Live Update – przystępne jako aktualizacja dnia pierwszego, gdy tylko gracze zalogują się online. Cotygodniowe aktualizacje mogą zostać pobrane i użytkowane offline. Umożliwi to wszystkim użytkowników grę najnowszymi składami. Dotyczy to także europejskich transferów zimowych – koniec z długim oczekiwaniem.
 • Wygląd – w pełni świeże menu w całej grze – od ekranu startowego aż po ustawienia planów meczowych. Zasadniczo poprawiono prezentację meczu – zmianie uległy interfejs i system powtórek.
 • Wibracje – Nowy tryb wibracji kontrolera przeniesie cię w sam środek akcji – zróżnicowane wibracje kolizji, strzałów, jak ponadto słupków i poprzeczek.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry Xbox One