• Producent: Konami
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: RPG
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja językowa: angielska

Wersja językowa: angielska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


Metal Gear Solid V: The Definitive Experience mieści:

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
  • Metal Gear Online – rozbudowany moduł przeznaczony do rozgrywki sieciowej
  • 36 dodatków DLC – wszystkie, które zostały dotychczas wydane, a także niebanalne materiały dodatkowe, pomiędzy innymi dodatkowe misje i uzupełniające opcje personalizacyjne.

W Metal Gear Solid V: The Phantom Pain uczestnik rozgrywki wciela się w Punished Snake’a, który budzi się po latach śpiączki, będącej konsekwencją wydarzeń rozgrywających się w odsłonie Ground Zeroes. Punished Snake utracił też lewą rękę, jednak mimo nieukończonego leczenia musi opuścić szpital, ponieważ ten został zaatakowany przez napastników nieznanego pochodzenia. Fabułę stanowią wydarzenia rozgrywające się od momentu, w którym główny bohater wydostaje się ze szpitala dzięki pomocy zagadkowego, zamaskowanego pana, o którym wiadomo jedynie tyle, że nosi imię Ishmael.

The Phanthom Pain proponuje ulepszone oświetlenie, animacje i samą fizykę rozgrywki, która stanowczo wpływa na jej realizm.
Twórcy zdecydowali się na zastosowanie umożliwiającego te modyfikacje zupełnie nowego silnika graficznego o nazwie FOX Engine, dysponującego tak dużą rezerwą funkcjonalną, iż będzie napędzał także kolejne wersje gry.

Chronologicznie akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes toczy się wcześniej, aniżeli Phantom Pain.
Punished Snake musi odbić Paza i Chico przebywających w więzieniu i posiadających szczegółowe informacje na jego temat. Muszą oni zostać uwolnieni zanim wyjawią jakiekolwiek fakty, na przykład podczas tortur. Fabuła to próby przeniknięcia poprzez Snake’a wraz z Kazanem Millerem na teren wroga i odbicia przyjaciół. Zadanie nie będzie przystępne i będzie wymagało drobiazgowo przygotowanego planu.

Gra, podobnie, jak jej kolejna odsłona, korzysta z możliwości oferowanych poprzez nowy silnik graficzny FOX Engine, umożliwiający użycie nowego oświetlenia, nowych animacji, tekstur i zmienionej fizyki, dzięki którym zarówno Ground Zeroes, jak i Phantom Pain robią istotnie poprawniejsze wrażenie, aniżeli wcześniejsze części kultowej kolekcji. Wprowadzone innowacje i zawartość dodatkowa, obecna w wydaniu, bez dwóch zdań spowodują, iż wszyscy fani MGSV spędzą przy swych konsolach długie godziny na emocjonującej rozgrywce.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry Xbox One