Lords of the Fallen (Xbox One) - OKAZJE Oceń produkt:

od 84,00 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: CI Games
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: akcja
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Wersja językowa: polska


Dynamiczny RPG akcji, skierowany do dojrzałych graczy. Rozgrywka skupia się na walce, rozwijaniu cech postaci, dopełnianiu ekwipunku i eksploracji otoczenia. Pokaźny nacisk położony pozostał na dobranie mechaniki i fabuły do naszego indywidualnego stylu gry.

W produkcję zaangażowany był Tomasz Gop, współtwórca Wiedźmina, który wkrótce po premierze drugiej części przygód Geralta, opuścił szeregi CD Projekt RED. Gop pełnił rolę producenta wykonawczego a także opracował detaly mechaniki rozgrywki, a także ogólną koncepcję gry. Lwią część projektu wykonało niemieckie studio Deck 13.

Świat przedstawiony w wytwarzaniu to starożytna kraina, w której tysiące lat wcześniej ludzkość zbuntowała się przeciwko tyranii boga i zdołała go zabić. Jego ciało stopniowo zmieniło się w łańcuch górski oddzielający północ, zamieszkaną przez cywilizację magów-kapłanów od południa, będącego domem wojowników.

Gracz wybiera spomiędzy trzech konwencjonalnych klas postaci – wojownika, maga oraz skrytobójcy. Dodatkowo, każdy bohater ma możliwość podążenia ścieżką magii lub treningu bojowego (czy także połączeniem obu). Od naszego wyboru zależy stosunek dwóch występujących w grze frakcji do protagonisty. W zależności od obranej taktyki zdobywamynajróżniejsze przedmioty. Wróg pokonany na sposób magiczny upuści czar lub artefakt, zaś przeciwnik zabity bronią konwencjonalną zostawi po sobie oręż lub zbroję.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry Xbox One