FIFA 19 (Xbox One) - OKAZJE Oceń produkt:

od 109,00 PLN

oszczędzasz do 66%

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: sportowa
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Wersja językowa: polska

Gra EA SPORTS FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite, aby zapewnić fachowe wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. W dodatku zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające obszerniejszą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie Droga do sławy: Mistrzowie, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie modnym trybie FIFA Ultimate Team, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery a to nie koniec nowości. Gra będzie przystępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.

Od taktyki po każdy kontakt z piłką dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz będzie miał kontrolę nad każdym aspektem meczu. Nowy system intensywnego prowadzenia piłki udoskonalone panowanie nad futbolówką. Energiczna taktyka pozwala lepiej i łatwiej zmieniać sposób gry zespołu podczas meczu. Przebudowane walki o piłkę czynią rywalizację o bezpańskie piłki bardziej intensywną i w pokaźniejszym stopniu uzależniają rezultat od umiejętności gracza. System wyczucia czasu przy strzałach zwiększa wpływ gracza na uderzenia na bramkę. Z kolei zmiany w technologii Real Player Motion pozwalają jeszcze precyzyjniej odwzorować osobowość piłkarzy dzięki realistycznym animacjom.

System aktywnego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje lepsze panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyraźności. Gracze dostają do zastosowania nowe narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja, a także nowe animacje sztuczek technologicznych takich jak standardowy zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie pięknie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.

Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu przeróżnych planów na mecz, które później może zastosować w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych. Każda zapisana taktyka mieści oddzielne ustawienia formacji, nastawienia, a także ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki temu można z łatwością się przystosować do każdej sytuacji w meczu.

Walka o bezpańską piłkę: dzisiaj o tym, kto dopadnie bezpańskiej piłki, będą w pokaźniejszym stopniu decydowały prędkość reakcji gracza i cechy piłkarzy. Dzięki pokaźniejszej inteligencji i udoskonalonemu przeglądowi pola innych piłkarzy każda decyzja w walce o piłkę będzie miała znaczenie.

Wyczucie czasu przy strzałach: Przy każdym typu uderzenia podwójne stuknięcie przycisku strzału spowoduje aktywowanie dokładnego wykończenia, dzięki czemu dzisiaj to od gracza zależy, jak prawidłowo zostanie uderzona piłka. Naciśnięcie przycisku drugi raz we właściwym czasie rozszerzy precyzję i siłę strzału. Z kolei zrobienie tego w niewłaściwym momencie powiększy ryzyko kiksu i nietrafienia w bramkę. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, dokładną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje obszerniejszą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.

technologia Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał jednostkowy rys najlepszym piłkarzom i dał graczom większą kontrolę nad zachowaniem zawodników, dzisiaj jest pod wieloma względami jeszcze lepszy. Udoskonalone animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark zwiększają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają typowy styl gry największych boiskowych sław.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gry Xbox One